Darmowy tekst próbny

Przed podjęciem decyzji o współpracy masz możliwość przejrzeć nasze wcześniejsze dokonania. Zamw za darmo tekst prbny

Dostępne są dwie opcje:

  •   przykładowe prace i teksty próbne - są dostępne bezpłatnie.

Przykładowa praca to wykonany na potrzeby marketingowe wzorzec pracy danego typu - np. licencjackiej, magisterskiej, inżynierskiej itp. Są to duże opracowania liczące od 30 do nawet ponad 90 stron. Można je przeglądać bezpłatnie u nas na miejscu, w Biurze Obsługi Klienta po wcześniejszej rezerwacji stanowiska komputerowego. Jeśli chcesz otrzymać tekst na maila,  warto zamówić próbkę pracy z tej dziedziny, a więc tekst próbny.

Tekst próbny (próbka pracy) to krótki tekst (3-10 stron) w zadanym typie wzorcowej pracy z wybranej dziedziny. Chodzi o to, aby pokazać jak wyglądają nasze prace w przekroju poszczególnych dziedzin - jak wygląda styl, przypisy, język, jakim posługują się redaktorzy, bibliografia itp. Wychodzimy z założenia, że klient ma prawo zobaczyć, za co płaci. Tekst próbny nie jest jednocześnie realizacją zamawianego przez klienta tematu. Pochodzi on z bazy opracowanych przez nas wcześniej tekstów wykorzystywanych w celach marketingowych (nie jest to realizacja pracy wykonana dla innego klienta - takie realizacje nie są udostępniane internetowo, ani nigdzie indziej publikowane ze względu na ochronę interesów naszych Klientów). Nie można jednocześnie podać dowolnego tematu i otrzymać za darmo gotowej pracy na zadaną liczbę stron - kusiłoby bowiem nieuczciwych studentów pragnących, aby ktoś napisał za nich prace zaliczeniowe za darmo, a nam zawyżałoby to koszty pracy i ceny, co nie leży w interesie naszych uczciwych Klientów. Próbka ma wyłącznie charakter poglądowy, jak wyglądają prace w danej dziedzinie.

  • czytelnia prac dyplomowych - również darmowa, jej zasoby zawierają ponad 1200 gotowych prac dostępnych w naszym Biurze Obsługi Klienta we Wrocławiu.

Ze względu na to, że są to realizacje całych prac z wybranych dziedzin, jakie wykonaliśmy dla naszych klientów, nie są one dostępne internetowo (aby nie były w nielegalny sposób kopiowane i zawłaszczane przez nieuczciwe osoby), nie wysyłamy również tych tekstów mailowo (z tych samych względów). Zasoby biblioteki można jednak dowolnie przeglądać na miejscu po wcześniejszym zarezerwowaniu stanowiska komputerowego.

 

Aby zamówić darmową próbkę pracy lub zarezerwować stanowisko komputerowe w czytelni prac oraz wybrane prace - podaj dziedzinę jaka cię interesuje i wyślij do nas maila na adres:
edupomocnik@epoczta.pl