Kadra i polityka jakości

Kadra

Nasi redaktorzy to absolwenci studiów magisterskich oraz doktoranckich najlepszych polskich i zagranicznych uczelni z wieloletnim doświadczeniem w pracy ze studentami jak również w tworzeniu publikacji naukowych. Zatrudniamy specjalistów wykwalifikowanych w zakresie ponad 30 najpopularniejszych kierunków studiów. Większość naszych pracowników naukowych ukończyła studia doktoranckie i szczyci się bogatym doświadczeniem w pracy jako promotorzy prac dyplomowych oraz redaktorzy i recenzenci publikacji naukowych. Dzięki tak wysokim kwalifikacjom naszej kadry, udało się nam praktycznie wyeliminować konieczność wprowadzania poprawek w tworzonych tekstach. Te, które się zdarzają, nie wynikają z błędów czy niedopatrzeń, a jedynie z tego, że klient może mieć nieco inny pomył na opracowanie danego tematu, do czego każdy ma prawo. Ze względu na niewielką ilość takich poprawek, możemy je wprowadzać szybko i bezpłatnie, w ramach pisemnej gwarancji, bez wpływu na aktualnie realizowane zlecenia.

System jakości

Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług. Nasz system jakości jest wielostopniowy i opiera się na następujących filarach:

 • Tworzenie opracowań przez bardzo wysoko wykwalifikowaną kadrę;
 • System wewnętrzego sprawdzania jakości - opracowania tworzone przez jednego pracownika naukowego, są poddawane korekcie i recenzji innego redaktora z wyższym stopniem naukowym, dzięki czemu możemy wyeliminować wszelkie błędy i niedociągnięcia zanim praca trafi do Klienta;
 • System gwarancji - zapewniamy darmowe poprawki w ramach gwarancji na zasadach określonych w umowie;
 • 100% bezpieczeństwa antyplagiatowego - każde opracowanie trafia do Klienta z raportem antyplagiatowym;
 • 100% bezpieczeństwa finansowego - każde opracowanie jest opłacane po jego wykonaniu w momencie odbioru;
 • Zapewnienie darmowego zaplecza merytorycznego wspomagającego Studentów przed obroną pracy dyplomowej w postaci darmowych konsultacji i szkoleń;
 • Zapewnienie darmowego wsparcia prawnego dla studentów, którzy mają problemy na uczelni - przedłużenie terminów sesji, złożenia pracy dyplomowej, obrony, przywrócenie na listę studentów w przypadku skreśłenia itp. - jesteśmy jedynym serwisem w Polsce, który takie wsparcie zapewnia!

Co nas wyróżnia:

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz kwalifikacje kadry naukowej umożliwoają zapewnienie jakości usług na najwyższym poziomie. Od początku wyznaczaliśmy standardy jakościowe w branży wzorców prac dyplomowych. Jako pierwsi wprowadziliśmy obowiązkowe sprawdzanie każdego wykonywanego tekstu w systenie antyplagiatowym dając Klientom 100% gwarancję oryginalności zamawianych prac. Również jako pierwsi wprowadziliśmy standard darmowych poprawek i pisemnej gwarancji. Kolejnym naszym atutem wyprzedzającym konkurencję jest rozliczanie się z Klientem po wykonaniu usługi, czego nie robi prawie żaden inny portal tego typu.


Naszym największym atutem, którego do tej pory nie jest w stanie zastosować żaden z serwisów konkurencyjnych, jest zapewnienie bogatego zaplecza merytorycznego wspierającego studentów przed obroną. Polega to na zapewnieniu kompleksowego wsparcia w zakresie:

 • bezpłatnych konsultacji naukowych z pracownikami naukowymi redagującymi opracowania;
 • bezpłatnego szkolenia studentów jak prawidłowo przygotować pracę do obrony;
 • bezpłatnych warsztatów dla studentów przygotowanych przez psychologa i pedagoga dotyczących tego, jak przejść bez stresu przez etap obrony pracy dyplomowej i skutecznie się obronić;
 • wsparcia prawnedo dla studentów z różnymi problemami na uczelni.