Sprawdź ofertę

Pobierz kod promocyjny

Black Week w Edu-pomocnik.pl

Jak dostać zniżkę do 500 zł taniej?

1. Wyślij zapytanie o wycenę pracy z naszego formularza i wpisz kod promocji Black Friday, który otrzymasz sms-em. Wyceń pracę tutaj

2. Otrzymasz wycenę pracy i atrakcyjny rabat nawet do 500 zł!

3. Aby skorzystać z rabatu, złóż zamówienie na pracę do 30.11.2023 r. najpóźniej do godziny 24.00.

 

Warunkiem otrzymania kodu i skorzystania z promocji jest subskrypcja newslettera.

Jeszcze nie subskrybujesz i nie masz kodu? Nie jest za późno! Wciąż możesz zapisać się na newsletter i dostać kod zniżkowy! Kody wysyłamy do 24 godzin od zapisania się na newsletter (w dni robocze, bez weekendów).

Pobierz kod promocyjny

Promocja Black Friday – Black Week – pomoc w pisaniu prac naukowych

nawet do 500 zł taniej

Regulamin promocji

 

W związku z nadchodzącym Black Friday, z przyjemnością ogłaszamy specjalną promocję na nasze usługi pomocy w pisaniu prac naukowych. U nas Black Friday  trawa prawie 2 tygodnie! Oto zasady tej unikalnej oferty:

 

1. Rabat do 500 zł taniej

Udzielamy atrakcyjnego rabatu na nasze usługi związane z pomocą w pisaniu prac naukowych. Rabat jest dostępny dla wszystkich klientów korzystających z naszych usług w okresie Black Friday – Black Week.

W ramach promocji Black Friday – Black Week można skorzystać z następujących rabatów w jednym pakiecie:

  • Rabat sms – 50 zł taniej za każde 20 stron pracy

Zamawiając pracę na 20 stron otrzymujesz 50 zł zniżki, przy 40 stronach zniżka wynosi 100 zł, przy 60 stronach 150 zł , przy 80 stronach to już 200 zł itd.

  • Plan pracy + proponowana literatura za darmo

Do dowolnego wzorca pracy licencjackiej, inżynierskiej, magisterskiej lub projektu dyplomowego plan z opcjonalną literaturą napiszemy za darmo. Regularna cena usługi stworzenia planu z literaturą poza promocją to 290 zł.

Promocja obejmuje prace zamawiane w całości (z możliwością odbioru w ratach), pisane od podstaw. Minimalna objętość zamówienia to co najmniej 30 stron.

Promocja nie obejmuje planów zamawianych z osobna, osobnych rozdziałów lub kontynuacji prac własnych Klientów.

Minimalny termin na realizację całości zamówienia (stworzenia gotowej pracy) to co najmniej 5 tygodni.

Bezpłatne plany prac są dostarczane w terminie do 2 tygodni od daty złożenia zamówienia, o ile nie zajdą czynniki losowe uniemożliwiające stworzenie planu w takim terminie.

Z rabatów można skorzystać łącznie lub oddzielnie, tym niemniej łączna zniżka z tytułu liczby stron i na plan pracy nie mogą przekroczyć razem 500 zł.

2. Kod rabatowy:

Aby skorzystać z promocji, wystarczy wpisać unikalny kod rabatowy otrzymany sms-em podczas składania zamówienia online. Skąd wziąć kod rabatowy:

  • Kody rabatowe otrzymują subskrybenci newslettera, którzy podali prawidłowy numer telefonu do kontaktu. Ze względu na ograniczenia bramki sms naszego operatora telefonii komórkowej (Play) musi to być numer telefonu z Polski (prefix 48). Jeśli chcesz otrzymać kod rabatowy sms, a nie posiadasz polskiego numeru telefonu, skontaktuj się z naszym BOK, a prześlemy Ci go w inny sposób: bok@edupomocnik.hub.pl

  • Jeśli jeszcze nie posiadasz kodu, zapisz się na newsletter poprzez stronę https://edu-pomocnik.pl/newsletter , a prześlemy Ci kod rabatowy sms-em. Kody wysyłamy w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w ciągu 24 godzin od zapisania się na newsletter. Kody promocyjne są wysyłane w okresie od 21.11.2023-30.11.2023 do godziny 15.00 ostatniego dnia promocji.

  • Kod rabatowy należy podać w formularzu zgłoszeniowym wyceny pracy: Natychmiastowa wycena. Brak kodu spowoduje automatyczne przypisanie innych promocji, co spowoduje, że z kodu nie będzie można później skorzystać, gdyż promocje nie sumują się.

  • Aby można było skorzystać z rabatu na kod sms, zamówienie musi zostać złożone najpóźniej 30.11.2023 r. do godziny 24.00.

3. Bezpłatne korekty i poprawki oraz gwarantowany antyplagiat:

Każdy Klient korzystający z promocji Black Friday – Black Week otrzyma bezpłatne korekty i poprawki w ramach naszych standardowych usług dostępne na podstawie warunków gwarancji. Zapewniamy, że praca naukowa będzie spełniała najwyższe standardy merytoryczne i językowe. Zapewniamy także gwarancję antyplagiatową w cenie usługi.

4. Gwarancja anonimowości:

Zapewniamy pełną anonimowość i poufność dla naszych Klientów. Wszystkie dane i informacje przekazane nam w ramach współpracy są objęte naszą polityką prywatności. Szczegółowa polityka prywatności jest dostępna tutaj: https://edu-pomocnik.pl/prywatnosc .

5. Terminowa realizacja:

Black Friday – Black Week nie wpływa na jakość ani terminowość naszych usług. Gwarantujemy terminową realizację wszystkich zamówień, zgodnie z ustalonymi terminami.

6. Elastyczność wyboru usług:

Klienci mogą skorzystać z promocji na dowolne usługi związane z pomocą w pisaniu prac naukowych, w tym: przygotowywanie wzorców prac zaliczeniowych, licencjackich, inżynierskich, magisterskich, recenzji literaturowych, analizy danych i wielu innych dostępnych w standardowej ofercie.

7. Możliwość konsultacji:

W ramach promocji Black Friday – Black Week oferujemy także bezpłatne konsultacje telefoniczne i online z naszymi ekspertami w dziedzinie naukowej (forma zależna od dziedziny, serwis zastrzega sobie prawo do wyboru formy konsultacji), co umożliwia lepsze zrozumienie potrzeb Klienta oraz dostosowanie się do indywidualnych wymagań.

8. Pozostałe warunki promocji:

Poniżej przedstawiamy inne warunki skorzystania z promocji:

  • Promocja Black Friday – Black Week obowiązuje w dniach 21.11.2023 do 30.11.2023. Promocja kończy się 30.11.2023 r. o godzinie 24.00. Zamówienia przesłane po tym terminie nie będą objęte cenami promocyjnymi.

  • Rabat nie łączy się z innymi obecnymi promocjami (innymi niż pakiet zniżka na kod sms + plan pracy za darmo). Przykładowo rabat dla stałych Klientów nie łączy się z promocją Black Friday – Black Week. W przypadku zbiegu promocji obowiązuje ta, która daje większą zniżkę dla Klienta

  • Kodu rabatowego można użyć tylko raz dla jednego zamówienia.

 

Wierzymy, że nasza specjalna oferta na Black Friday – Black Week dostarczy wartościową pomoc w przygotowaniu prac naukowych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i życzymy udanych zakupów w okresie promocyjnym!

Pisanie prac Black Friday

Pisanie prac - promocja Black Friday - Black Week

Pomoc w pisaniu prac zawsze w dobrej cenie i z gwarancją najwyższej jakości.

Użyj kodu z sms-a i zyskaj nawet do 500 zł oszczędności! Kody promocyjne są dostępne dla subskrybentów newslettera.

Nie masz kodu? Nic straconego! Wystarczy, że zapiszesz się na newsletter, a otrzymasz go sms-em.

Edu-pomocnik - pomoc w pisaniu prac - logo