Przykładowe prace i teksty próbne

Przykładowa praca to wykonany na potrzeby marketingowe wzorzec pracy danego typu - np. licencjackiej, magisterskiej, inżynierskiej itp. Są to duże opracowania liczące od 30 do nawet ponad 90 stron. Można je przeglądać bezpłatnie u nas na miejscu, w Biurze Obsługi Klienta po wcześniejszej rezerwacji stanowiska komputerowego. Jeśli chcesz otrzymać tekst na maila, warto zamówić próbkę pracy z tej dziedziny, a więc tekst próbny.

Tekst próbny (próbka pracy) to krótki tekst (3-10 stron) w zadanym typie wzorcowej pracy z wybranej dziedziny. Chodzi o to, aby pokazać, jak wyglądają nasze prace w przekroju poszczególnych dziedzin - jak wygląda styl, przypisy, język, jakim posługują się redaktorzy, bibliografia itp. Wychodzimy z założenia, że klient ma prawo zobaczyć, za co płaci. Tekst próbny nie jest jednocześnie realizacją zamawianego przez klienta tematu. Pochodzi on z bazy opracowanych przez nas wcześniej tekstów wykorzystywanych w celach marketingowych (nie jest to realizacja pracy wykonana dla innego klienta - takie realizacje nie są udostępniane internetowo, ani nigdzie indziej publikowane ze względu na ochronę interesów naszych Klientów). Nie można jednocześnie podać dowolnego tematu i otrzymać za darmo gotowej pracy na zadaną liczbę stron - kusiłoby bowiem nieuczciwych studentów pragnących, aby ktoś napisał za nich prace zaliczeniowe za darmo, a nam zawyżałoby to koszty pracy i ceny, co nie leży w interesie naszych uczciwych Klientów. Próbka ma wyłącznie charakter poglądowy, jak wyglądają prace w danej dziedzinie.

Poniżej prezentujemy przykładowe teksty próbne do pobrania:

 1. Charakterystyka źródeł finansowania przedsiębiorstw z sektora MŚP - pobierz w PDF

 2. Media transmisyjne i ich zastosowanie w łączności bezprzewodowej - pobierz w PDF

 3. Miejsce kosmetologii w obrębie nauk z zakresu zdrowia i medycyny - pobierz w PDF

 4. Pełnomocnictwo - pobierz w PDF

 5. Testament jako czynność prawna - pobierz w PDF

 6. Warunki skutecznego nagradzania i karania - pobierz w PDF

 7. Problemy optymalizacji w transporcie - pobierz w PDF

 8. Psychologia osobowości - pobierz w PDF

 9. Szkolenia i rozwój - pobierz w PDF

 10. Źródła i rys historyczny bezpieczeństwa i porządku publicznego - pobierz w PDF

 

Uwaga: ze względu na to, że nasza firma jest starsza od niektórych jej klientów, w niektórych tekstach próbnych może wystąpić stara literatura - były one pisane wiele lat temu. Więcej tekstów próbnych z nowszą literaturą jest dostępna po kontakcie mailowym. W naszych opracowaniach zawsze staramy się wykorzystywać najnowsze publikacje  - zamów za darmo inne teksty próbne

 

Czytelnia prac dyplomowych

Czytelnia również jest darmowa, jej zasoby zawierają ponad 1200 gotowych prac dostępnych w naszym Biurze Obsługi Klienta we Wrocławiu.

Ze względu na to, że są to realizacje całych prac z wybranych dziedzin, jakie wykonaliśmy dla naszych klientów, nie są one dostępne internetowo (aby nie były w nielegalny sposób kopiowane i zawłaszczane przez nieuczciwe osoby), nie wysyłamy również tych tekstów mailowo (z tych samych względów). Zasoby biblioteki można jednak dowolnie przeglądać na miejscu po wcześniejszym zarezerwowaniu stanowiska komputerowego.

Uwaga: ze względów epidemicznych (covid, grypa, a pomieszczenie jest nieduże) czytelnia jest tymczasowo nieczynna – do odwołania.

Aby zamówić darmową próbkę pracy lub zarezerwować stanowisko komputerowe w czytelni prac oraz wybrane prace - podaj dziedzinę jaka cię interesuje i wyślij do nas maila - napisz

Kontakt

Darmowy tekst próbny

Darmowy tekst próbny

Przed podjęciem decyzji o współpracy masz możliwość przejrzeć nasze wcześniejsze dokonania.

Dostępne są dwie opcje darmowe:

 • przykładowe prace i teksty próbne
 • czytelnia prac dyplomowych

 

Obie opcje są dostępne bezpłatnie.

Edu-pomocnik - pomoc w pisaniu prac - logo