Dodaj opinię

A Ty co sądzisz o naszych usługach? Jeśli masz uwagi lub propozycje usprawnień, czekamy na Twoją opinię. Ze względu na to, że możliwość wystawiania opinii jest zarezerwowana wyłącznie dla naszych Klientów, musisz podać swoje dane. Nie będą one widoczne na stronie, ale pozwolą nam zweryfikować, czy faktycznie opinia pochodzi od osoby, która korzystała z naszych usług. Mamy na celu podniesienie jakości naszej pracy.

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Dodaj zdjęcie, avatar lub emotkę (opcjonalnie)
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Elvis

Przed Edu-pomocnikiem korzystałem z innego serwisu i prawdę mówiąc nie wierzyłem, że może obyć się bez problemów. A tu jednak może. Na czas, bez stresu, antyplagiat idealnie, merytorycznie bardzo wysoki poziom, niepotrzebne żadne poprawki. Teraz polecam znajomym.

Niunia

Półtora roku temu obroniłam licencjat. Na ostatnią chwilę, ale na 5, dzięki bardzo pomocnej Pani Redaktor z tego Serwisu. Teraz zamawiam tu magisterkę. Już z wyprzedzeniem. Po co nerwy i stres w maju? Koleżanki z grupy podobnie. Zamawiamy razem, dostałyśmy duży rabat!!!

Maciek

Wiem coś o tym - sam jestem ze wsi, moi starzy nawet zawodówki nie skończyli, ale teraz wszyscy pchają dzieci na studia, to i oni nie mogą być gorsi. Zamawiałem pracę z rolnictwa. W innych serwisach temat nie do ogarnięcia, bo przekrojowy, z dofinansowania unijnego rolników. A tu proszę. Pracę już zdałem. I kłopoty z promotorem się skończyły!

Marta

Naprawdę fachowa pomoc. Nie tylko gotowce. Jeśli nie masz rodziców po studiach, którzy Ci we wszystkim pomogą i załatwią co trzeba - ten serwis jest dla Ciebie. To nie tylko "gotowce", ale też rzetelna pomoc konsultantów, którzy Cię przeprowadzą przez ten trudny etap końca studiów i poradzą co i jak załatwić.

Mimi

Yes! Yes! Yes! Obronione! Na 5! Dzięki wielkie!!! Polecam!!!

Oli

Jesteście super! Dzięki za pomoc. Polecam.

Edu-pomocnik Opinie Klientów

Mr Big

Miałem problem z napisaniem w terminie pracy magisterskiej, już straciłem nadzieję na obronę w czerwcu, ale skorzystałem z pomocy Edu-pomocnika. W tydzień opracowano dla mnie ponad 80 stron tekstu. Pracowało nad nim 3 redaktorów i potem jeszcze edytor (złożenie w całość, korekta językowa), a efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Pełny profesjonalizm. Praca oceniona na 5, obrona na 4,5 - niestety zadecydowały słabe oceny ze studiów. Teraz jestem na podyplomówce i zamówienie złożyłem już w grudniu, będzie taniej niż w maju :-)

Paweł

Mówiąc wprost - jestem leniem. Nie chciało mi się pisać pracy, a potem zrobiło się dwa tygodnie przed terminem obrony, a ja jeszcze tematu nawet nie miałem. Trafiłem do Edu-pomocnika. Kumpel polecił. Dzięki pomocy serwisu zdążyłem załatwić wszystko. Pomoc sprowadzała się nie tylko do propozycji tematu, spisu treści, wyboru literatury i opracowania samego licencjatu. Otrzymałem też wsparcie w zakresie załatwiania spraw na uczelni - wniosek o przedłużenie, podanie o nowy termin obrony itd. Kompleksowo. Udało się. Licencjat obroniony!

Agnieszka

Gdyby nie pomoc prawna pani z serwisu, nie byłabym magistrem. Byłam już skreślona z listy studentów z powodu przekroczenia terminów i nie wiedziałam co dalej. Szukałam w internecie rozwiązania i znalazłam tę stronę. Zadzwoniłam do działu "pomoc prawna dla studentów" i poradzono mi, co zrobić. Dostałam mailem gotowe podanie do rektora, wniosek o przywrócenie statusu studenta i wypełniłam tylko swoje dane. Złożyłam na uczelni, nie wierząc, że to coś da... A potem cud!!! Wróciłam na studia. W pisaniu pracy otrzymałam również rzetelną pomoc. Dziękuję i polecam.

Edu-pomocnik - pomoc w pisaniu prac - logo