Wysyłka formularza NIE zobowiązuje do skorzystania z usług i NIE stanowi umowy oraz NIE jest zamówieniem.

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do stworzenia spersonalizowanej oferty pomocy w pisaniu prac oraz przesłania wzorów niezbędnych dokumentów (wzór umowy, warunki gwarancji, cenniki, inne) i materiałów promocyjnych (kody rabatowe, zniżki, e-prezenty). Jeśli nie wyrażasz takiej zgody, nie wysyłaj formularza.

Zgoda obejmuje przesyłanie informacji drogą elektroniczną, taką jak e-mail lub SMS.

W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych poprzez kontakt z administratorem RODO: rodo@edu-pomocnik.pl

W celu wyceny proszę wypełnić poniższy formularz. Proszę zwrócić uwagę,  czy dane kontaktowe, czyli adres e-mail i telefon, są poprawne. Tylko wówczas będziemy mogli odpowiedzieć.  Na podany numer telefonu otrzymasz potwierdzenie wysłania przez nas oferty sms-em. To bardzo ważne, gdyż poczta z serwerów firmowych często trafia  w Spam, Oferty, Społeczności lub inne nietypowe miejsca (bardzo częste w przypadku poczty Gmail i innych darmowych operatorów). Dzięki podaniu telefonu wiesz, kiedy wysłaliśmy wiadomość.

Twój e-mail (konieczny poprawny,  abyśmy mogli odpowiedzieć)
Telefon (potwierdzenie wysłania oferty   otrzymasz sms-em - ważne w przypadku literówek w e-mailu lub trafienia wiadomości w spam - częsty problem przy poczcie Gmail i innej darmowej)
Temat
Rodzaj pracy
Orientacyjna liczba stron (+/-)
Przybliżony oczekiwany termin
Badania (można wybrać więcej  niż jeden rodzaj)
Wyniki badań
Plan
(wpisać tylko, jeśli jest narzucony z góry)
Uwagi
 (proszę wpisać inne istotne wymagania)
Jestem subskrybentem newslettera
Korzystałem/am wcześniej z usług Edu-pomocnik.pl
Kod promocyjny
Załącznik 1
Załącznik 2
Załącznik 3
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Natychmiastowa wycena

 

W celu uzyskania wyceny prosimy o wypełnienie poniższego formularza. WAŻNE: należy wypełnić wszystkie pola, inaczej wiadomość nie zostanie wysłana. Odpiszemy tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. W wyjątkowych przypadkach, przy tematach nietypowych, ze szczegółowymi wytycznymi, co wymaga kontaktu z redaktorami i/lub weryfikacji dostępności materiałów, czas oczekiwania może zająć ponad 24 godziny. Wyceny robimy wyłącznie w dni robocze (bez weekendów i dni ustawowo wolnych od pracy).

Pomoc w pisaniu prac dobra cena
Edu-pomocnik - pomoc w pisaniu prac - logo