Newsletter

Piszesz pracę dyplomową? Bądź na bieżąco. Zapisz się na newsletter!

Twój e-mail (koniecznie prawidłowy, aby móc pobierać od nas pliki i otrzymywać kody promocyjne)
Telefon (otrzymasz kod sms umożliwiający pobranie materiałów lub kody promocyjne)
Wyrażam zgodę na otrzymanie Newslettera od serwisu Edu-pomocnik.pl
Tak
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Newsletter - dlaczego warto?

Zapisanie się na newsletter może przynieść wiele korzyści dla Subskrybenta. Oto kilka powodów, dla których warto zdecydować się na ten krok:

  • Darmowy dostęp do wielu materiałów niezbędnych, aby napisać i obronić pracę dyplomową: baza tematów prac dyplomowych, generator doboru badań do prac dyplomowych, wzory wniosków o przedłużenie terminu złożenia pracy dyplomowej, zmianę terminu obrony, a nawet wniosek przywrócenie statusu studenta po relegacji z uczelni – to wszystko jest dostępne za darmo dla subskrybentów!

  • Poradniki i wskazówki: regularnie publikujemy poradniki na temat pisania prac, które pomagają uniknąć częstych błędów i stanowią wartościowe uzupełnienie seminarium dyplomowego. Dla subskrybentów są one dostępne za darmo!

  • Ekskluzywne oferty i promocje: oferujemy subskrybentom newsletterów dostęp do ekskluzywnych promocji, zniżek i bonusów. Zapisując się na listę mailingową, masz szansę być informowany o specjalnych okazjach i otrzymywać zniżki nawet do 500 zł!

  • Aktualności i informacje: Newslettery często zawierają ważne informacje i aktualności związane z procesem pisania pracy dyplomowej. Dzięki nim możesz na bieżąco otrzymywać powiadomienia o zbliżających się terminach oddania planu pracy, jej poszczególnych rozdziałów, konieczności złożenia pracy w dziekanacie itp.

  • Łatwy dostęp do treści: Newslettery są wygodnym sposobem na otrzymywanie informacji bez konieczności aktywnego poszukiwania treści. One trafiają prosto do twojej skrzynki mailowej.

  • Nie przesadzamy z liczbą wysyłanych wiadomości: newsletter otrzymujesz jedynie wówczas, gdy publikujemy ciekawy poradnik lub mamy dla Ciebie atrakcyjną promocję. Średnio wysyłamy newslettery 2-3 razy w miesiącu.

  • Łatwa rezygnacja z subskrypcji: jeśli znudzi Ci się otrzymywanie newslettera, możesz zrezygnować w każdej chwili.  Jest to bardzo łatwe. Każdy newsletter zawiera link z możliwością rezygnacji. Wystarczy, że klikniesz „wypisz się”, a nie będziemy wysyłać więcej wiadomości.

Edu-pomocnik - pomoc w pisaniu prac - logo