Sprawdź wszystkie promocje

Zapytaj bez zobowiązań

Promocja na nowy semestr - rabat na prace dyplomowe, plan pracy za 0 zł i 50% zniżki na dowolną pracę zaliczeniową w pakiecie

Zamów opracowanie dowolnego wzorca pracy licencjackiej, inżynierskiej, magisterskiej lub projektu dyplomowego, a plan pracy z przykładową literaturą (opcjonalnie) otrzymasz za 0 zł (regularna cena takiej usługi to 290 zł), a do tego otrzymasz 50% zniżki na dowolną pracę zaliczeniową.

Warunkiem otrzymania zniżki 50% na pracę zaliczeniową jest złożenie zamówienia na pracę dyplomową w ramach jednego zamówienia - w jednym pakiecie. Zniżka 50% nie przysługuje w przypadku zamówień składanych osobno - w takich przypadkach mają zastosowanie inne promocje.

Promocja obejmuje prace zamawiane w całości (z możliwością odbioru w ratach), pisane od podstaw. Minimalna objętość zamówienia głównego  to co najmniej 35 stron. Maksymalna objętość pracy zaliczeniowej z 50% zniżką to 6 stron.

Zasady dostarczania planów prac za 0 zł reguluje promocja "Plan pracy za 0 zł"  - zobacz tutaj.

 

Dodatkowo oferujemy rabat na nowy semestr:

 

  • Opracowania od 25 do 35 stron – rabat 80 zł

  • Opracowania od 36 do 50 stron – rabat 100 zł

  • Opracowania powyżej 50 stron – rabat 150 zł

Rabat jest automatycznie odliczany od ceny wyjściowej podawanej przy wycenie. Oznacza to, że kwota w wycenie uwzględnia już należny rabat.

Promocja jest ważna do końca semestru letniego, czyli do 1 lipca 2024 r.

 

Zamów pracę już dziś!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uwaga: rabaty z różnych promocji nie sumują się.

 

 

Pisanie prac promocja na nowy semestr

Sprawdź wszystkie promocje

Pisanie prac - promocja na nowy semestr

Wejdź w nowy semestr bez zaległości! Nie martw się pisaniem prac zaliczeniowych ani zaliczeniem seminarium dyplomowego! Wyjątkowe zniżki tylko teraz! Nawet 400 zł taniej!

Edu-pomocnik - pomoc w pisaniu prac - logo