Promocja świąteczna

Wielka promocja świąteczna! Edu-pomocnik pisze oryginalne prace zaliczeniowe za darmo! I to z gwarancją antyplagiatową!
Oferta limitowana dla pierwszych 100 osób!

Praca zaliczeniowa za darmo w prezencie świątecznym!

Pobierz bon na pracę zaliczeniową za darmo w prezencie gwiazdkowym. Bon jest ważny tylko na zasadach wskazanych w poniższej promocji.

Praca zaliczeniowa z antyplagiatem za darmo!

 

 Zasady promocji

Co zrobić, aby otrzymać za darmo pracę zaliczeniową na dowolny temat z gwarancją antyplagiatową?

Pobierz bon na pracę zaliczeniową za darmo w prezencie gwiazdkowym i zamów opracowanie pracy licencjackiej, inżynierskiej lub magisterskiej na co najmniej 60 stron do 24 grudnia 2022 roku.  Bon na pracę zaliczeniową za darmo jest ważny tylko z umową na opracowanie pracy dyplomowej. Wówczas w ramach naszej promocji otrzymasz za darmo dowolną pracę zaliczeniową na wskazany przez siebie temat. Praca zaliczeniowa, jak również praca licencjacka, inżynierska lub magisterska są objęte gwarancją antyplagiatową.

Czy otrzymam za darmo prace zaliczeniową na dowolny temat, jaki wymyślę?

Prace zaliczeniowe za darmo są dostępne w ramach wszystkich kierunków, z których wykonujemy opracowania prac licencjackich, inżynierskich lub magisterskich, jednak z wyłączeniem pewnych dziedzin. Promocja nie obejmuje prac zaliczeniowych z kierunków takich jak: informatyka, filozofia, ekonometria, statystyka, medycyna i pielęgniarstwo. Z pozostałych dziedzin otrzymasz pracę zaliczeniową za darmo w prezencie na święta, pod warunkiem zamówienia opracowania pracy licencjackiej, inżynierskiej lub magisterskiej na co najmniej 60 stron do 24 grudnia 2022 roku. Promocja obowiązuje wyłącznie w pakiecie praca zaliczeniowa plus praca dyplomowa.

Darmowa praca zaliczeniowa w promocji świątecznej może mieć jedynie formę referatu lub eseju. Promocja nie obejmuje rozwiązywania zadań i tworzenia projektów zaliczeniowych.

Jak obszerną pracę zaliczeniową mogę otrzymać za darmo w ramach promocji świątecznej?

Darmowa praca zaliczeniowa pisana od podstaw promocji świątecznej nie może być dłuższa niż 3 strony A4.

Kiedy otrzymam pracę zaliczeniową za darmo?

Pracę zaliczeniową w prezencie gwiazdkowym za darmo możesz otrzymać w zasadzie w dowolnym terminie, jaki wskażesz na jej napisanie, o ile nie jest to termin ekspresowy, krótszy niż 3 tygodnie (dotyczy prac zaliczeniowych). Tym niemniej, jeśli zamawiasz pracę licencjacką, inżynierską lub magisterską w ramach promocji świątecznej, twój bon na pracę zaliczeniową za darmo obowiązuje do końca semestru, w którym przewidziane jest zakończenie pisania opracowania pracy dyplomowej. Jeśli zatem odbierasz zamówienie opracowania pracy dyplomowej na przykład w styczniu 2022, Twój bon na darmową pracę zaliczeniową obowiązuje do 28 lutego 2022 roku. Jeśli natomiast odbiór opracowania pracy dyplomowej jest przewidziany w okresie między pierwszym marca 2022 roku a 31 maja 2022 roku, bon na darmową pracę zaliczeniową obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku.

Jakich sytuacji i usług nie obejmuje promocja?

W bardzo rzadkich przypadkach dotyczących wyjątkowo trudnych tematów prac zaliczeniowych lub wymagających zakupu drogich materiałów źródłowych zastrzegamy sobie prawo do odmowy wykonania konkretnego tematu, w zamian za to wykonamy jednak opracowanie innego dostępnego tematu. 

Promocja jest ważna od 6 grudnia 2022 roku do 24 grudnia 2022 roku. Darmowe prace zaliczeniowe są dostępne dla pierwszych 100 osób, które złożą zamówienia we wskazanych powyżej terminach. W przypadku darmowych prac zaliczeniowych obowiązuje jedynie gwarancja antyplagiatowa, natomiast nie wchodzą w grę ewentualne darmowe poprawki, jakie są dostępne w przypadku usług płatnych. Pozostałe zasady Regulaminu świadczenia usług serwisu Edu-pomocnik pozostają bez zmian.